Uzdrawianie

Uzdrawianie w gabinecie


Gdy potrzebna jest pomoc w rozwiązaniu nurtującego problemu zdrowotnego lub osobistego, bezpośredni kontakt to najlepsza forma przekazania energii. Pracując
z pacjentem w gabinecie, korzystam z szerokiej gamy metod, zarówno z dziedzin konwencjonalnych, jak i niekonwencjonalnych. Łączę rzetelną wiedzę psychologiczną ze zdolnościami parapsychicznymi.

Oczyszczam i uzdrawiam ciało dźwiękiem, energią i słowem poprzez wprowadzanie harmonii w czakrach, organach i biopolu. Uzdrowienie duszy i ciała następuje wraz z uwolnieniem blokad energetycznych, uwolnieniem negatywnych emocji, podniesieniem wibracji. Uzdrawiając ciała eteryczne, astralne, psychiczne, mentalne i fizyczne, porządkuję chorą strukturę atomową, przemieniając ją na zdrową.

Swoją subtelną energią zmieniam sposób, w jaki pacjent postrzega samego siebie
i świat zewnętrzny. Dzięki temu następują odczuwalne zmiany w jego życiu osobistym, emocjonalnym i zawodowym.

Oczyszczając stare przekonania, archetypy, wierzenia i kody, pochodzące z pola morfogenetycznego rodu, pozwalam otworzyć się na dostatek i obfitość w sferze materialnej.

Jednym z licznych sposobów terapii, które stosuję, jest uzdrawianie dźwiękiem. Zapraszam do zapoznania się z muzyką egzotycznych instrumentów, zaprezentowaną na podstronie muzyka.

Moja energia

Oczyszczenie

Energia, którą posiadam, przynosi lekkość i radość, ale również siłę i moc Sprowadzam boską energię, przekazuję starą wiedzę i wzmacniam energetycznie.

Uzdrawianie

Uzdrawianie

Oczyszczam i uzdrawiam ciało dźwiękiem, energią i słowem poprzez wprowadzanie harmonii w czakrach, organach i biopolu. Łączę wiedzę psychologiczną ze zdolnościami parapsychicznymi.

Bioenergoterapia

Bioenergoterapia

Bioenergoterapią odblokowuję uczucia i ból w celu uwolnienia energetycznego przepływu emocji. Uwalniam przepływ energii i wibracje w ciele eterycznym.