Uzdrawianie

Uzdrawianie na odległość

W sytuacji, gdy osobisty kontakt z pacjentem okazuje się utrudniony lub zgoła niemożliwy, choćby z powodu jego miejsca zamieszkania lub stanu zdrowia, nadal może on skorzystać z pomocy, której chętnie udzielę poprzez uzdrawianie na odległość. Uzdrawianie szeroką gamą metod skutecznie działa także na odległość. W podobny sposób możliwa jest także zdalna diagnoza radiestezyjna.

Uzdrawianie na odległość

Oczyszczam ciało i duszę proszącej osoby z negatywnych energii, uroków, czarów, negatywnych kodów, dotyczących pieniędzy, pracy, miłości. Wyciszam układ nerwowy poprzez oczyszczenie z lęków, demonicznych myśli, połączeń astralnych i energetycznych. Usuwam negatywne programy i myślokształty nieżyczliwych osób oraz własne, zakorzenione w jaźni pacjenta. Przenoszę byty negatywne i pozytywne danej osoby, znajdujące się w jej ciele, na wyższy poziom świadomości.

Działając poprzez kosmicznych lekarzy, porządkuję wibrację całego układu limfatycznego, odpornościowego, endokrynologicznego, wspomagam układ krążenia, układ kostny i mięśniowy. Przekazuję ogromną energię, która niszczy szkodliwe dla zdrowia wirusy, bakterie, grzyby, stany zapalne. Potężna energia ze źródła Najwyższej Mocy uzdrawiającej
z kosmosu do trzeciego oka, do przysadki mózgowej i szyszynki, uruchamia te organy do samoleczenia w czasie snu.
W taki sposób podnoszę witalność obłożnie chorych, nieprzytomnych lub takich, którym okoliczności nie pozwalają na skorzystanie z proponowanej przeze mnie metody terapii w gabinecie.

Posiadam moc zwrócenia się do sił wyższych, ofiarowując poprzez modlitwę ciało fizyczne, ciało subtelne, ciało duchowe
i prosząc o błogosławieństwo energią zdrowia i miłości, pokoju, szczęśliwości, siły witalnej i mądrości.

Wyprowadzam w przestrzeń kosmiczną klątwy współczesne oraz klątwy przodków i odprowadzam dusze osób zmarłych, jednocześnie tworząc ochronną nieprzepuszczalną sferę wokół danej osoby, przez którą może przenikać tylko energia miłości.

Każdego pacjenta postrzegam indywidualnie, dobierając najwłaściwsze dla niego połączenie metod skutecznej terapii.

 

Moja energia

Oczyszczenie

Energia, którą posiadam, przynosi lekkość i radość, ale również siłę i moc Sprowadzam boską energię, przekazuję starą wiedzę i wzmacniam energetycznie.

Uzdrawianie

Uzdrawianie

Oczyszczam i uzdrawiam ciało dźwiękiem, energią i słowem poprzez wprowadzanie harmonii w czakrach, organach i biopolu. Łączę wiedzę psychologiczną ze zdolnościami parapsychicznymi.

Bioenergoterapia

Bioenergoterapia

Bioenergoterapią odblokowuję uczucia i ból w celu uwolnienia energetycznego przepływu emocji. Uwalniam przepływ energii i wibracje w ciele eterycznym.