Uzdrawianie

Egzorcyzmy na odległość

Egzorcyzmy
Egzorcyzmy

autor Krystyna Wójtowicz Irys

Egzorcyzm to moc wyzwolenia od sił demonicznych ze świata astralnego.

Jako czysty pryzmat przekazywania energii i współpracy z Bogiem w mojej duszy, oczyszczam siebie i otoczenie z ujemnych sił , przewartościowuję zło na dobro - przemieniam istniejący na Ziemi chaos w Królestwo Pokoju. Dzięki mocy modlitwy, Łasce Bożej, Wodzie Święconej, Krzyżowi Świętemu Aniołowie sprawiają, że osoba jest uwolniona od sił nieczystych, powodujących wiele chorób, załamań psychicznych, depresji, a nawet braku odpowiedzialności za swoje czyny.

Niekoniecznie osoba musi być przy operacji egzorcyzmowania. Pracując na odległość potrzebuję dane osobowe lub zdjęcie, dające mentalny obraz danej osoby.

Moja energia

Oczyszczenie

Energia, którą posiadam, przynosi lekkość i radość, ale również siłę i moc Sprowadzam boską energię, przekazuję starą wiedzę i wzmacniam energetycznie.

Uzdrawianie

Uzdrawianie

Oczyszczam i uzdrawiam ciało dźwiękiem, energią i słowem poprzez wprowadzanie harmonii w czakrach, organach i biopolu. Łączę wiedzę psychologiczną ze zdolnościami parapsychicznymi.

Bioenergoterapia

Bioenergoterapia

Bioenergoterapią odblokowuję uczucia i ból w celu uwolnienia energetycznego przepływu emocji. Uwalniam przepływ energii i wibracje w ciele eterycznym.