Uzdrawianie

Jak uzdrawiam

W swojej pracy wykorzystuję szeroką gamę metod, z których pacjenci mogą skorzystać, gdy odwiedzą mnie w gabinecie. Potrzebujących, których z różnych przyczyn nie mogę spotkać osobiście, choćby ze względu na ich stan zdrowia lub miejsce zamieszkania, uzdrawiam na odległość.

Poprzez bioenergoterapię, czyli uzdrawianie " wewnętrzne" ustanawiam równowagę i zdrowie na wszystkich poziomach czlowieka poprzez koncentrację i bezpośrednią pracę nad fizycznymi, emocjonalnymi, mentalnymi i duchowymi aspektami istoty ludzkiej.

Chirurgia fantomowa umożliwia mi wejście w pole morfogenetyczne człowieka i przebudowanie chologramu energetycznego. Poprzez narzędzia operacyjno-fantomowe dokonuję regeneracji stawów, przeprowadzam zabiegi na tkankach miękkich i kostnych. Pracując na układach i narządach człowieka odtwarzam narządy i tkanki, dokonuję przeszczepów organów i tkanek. Zabiegi fantomowe umożliwiają korektę pracy narządów zmysłu, wprowadzając równowagę energetyczną w ciele człowieka. Praca połączona jest z sygnałami i przekazami z innych wymiarów.

Uzdrawianie dźwiękiem Uzdrawianie energią Uzdrawianie energią

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moja energia

Oczyszczenie

Energia, którą posiadam, przynosi lekkość i radość, ale również siłę i moc Sprowadzam boską energię, przekazuję starą wiedzę i wzmacniam energetycznie.

Uzdrawianie

Uzdrawianie

Oczyszczam i uzdrawiam ciało dźwiękiem, energią i słowem poprzez wprowadzanie harmonii w czakrach, organach i biopolu. Łączę wiedzę psychologiczną ze zdolnościami parapsychicznymi.

Bioenergoterapia

Bioenergoterapia

Bioenergoterapią odblokowuję uczucia i ból w celu uwolnienia energetycznego przepływu emocji. Uwalniam przepływ energii i wibracje w ciele eterycznym.