Uzdrawianie

Misy kryształowe

Misy kryształowe brzmią bardzo czystą barwą. Wnikają głęboko w ciało fizyczne, słychać ich dżwięk na milę od źródła.Wszystkie kryształy mają swoja wibrację.

Ludzkie ciało zbudowane jest również z milionów kryształów. Kiedy słuchamy kryształowych dżwięków nasze ludzkie kryształy harmonizują się. Uzdrowienie zachodzi na poziomie komórkowym, na poziomie naszego DNA.

Misy Kryształowe CD

Dżwięki mają silne działanie na kręgosłup i czaszkę. Wnikają głeboko w układ nerwowy, w organy, w mięśnie, układ krwionośny, do każdej komórki ciała. Wspaniale balansują czakrę gardła i serca, usuwają bóle głowy, poprawiają wzrok, uspokajają.

Wibracje balansują pole magnetyczne - aurę człowieka, usuwając lęki, niepokoje, zmartwienia. Działają na metabolizm. Wszystkie procesy chorobowe, blokady w ciele są rozbijane dźwiękiem.

Wielka fala energii harmonizuje półkule mózgowe, aktywizując szyszynkę.

Oczyszczająca moc mis kryształowych pozwala na lepsze zrozumienie naturalnych praw, otwierając nas na mądrość i światło.

Dają połączenie człowieka z Wyższym Wymiarem

 

 

 

 

Moja energia

Oczyszczenie

Energia, którą posiadam, przynosi lekkość i radość, ale również siłę i moc Sprowadzam boską energię, przekazuję starą wiedzę i wzmacniam energetycznie.

Uzdrawianie

Uzdrawianie

Oczyszczam i uzdrawiam ciało dźwiękiem, energią i słowem poprzez wprowadzanie harmonii w czakrach, organach i biopolu. Łączę wiedzę psychologiczną ze zdolnościami parapsychicznymi.

Bioenergoterapia

Bioenergoterapia

Bioenergoterapią odblokowuję uczucia i ból w celu uwolnienia energetycznego przepływu emocji. Uwalniam przepływ energii i wibracje w ciele eterycznym.